Tp-Link Modem Arayüzü Sorunu Çözümü 2017

Bildiğimiz gibi Tp-Link marka modemlerde sıksık arayüze erişememe sorunu yaşamaktayız. Bu sorunu yaşayan arkadaşlarımız genelde firmware güncellemesi yapmakta fakat herhangi bir sonuç alamamaktadırlar. Şuan okuduğunuz konu modem arayüzüne erişemiyorum diyenler için bire bir.

İnternet ortamında bu sorunun saldırganlar tarafından modeminizin arayüz şifresini değiştirdiklerini ve bu yüzden erişim sağlayamadığınız söylenmektedir. Peki her modemi resetleyip 1 günlüğünede olsa sorundan kultulduktan hemen sonra nasıl oluyorda saldırgan yine benim erişimimizi kesiyor? Tabikide böyle birşey yok. Bu sorun tamamen Tp-Link’in bir hatası. Yeni çıkardıkları modemlerde bu soruna çözüm bulmuşlar fakat eski modemlerde bu soruna hala çözüm bulunamadı.

Aynı sorundan bende muzdarip olduğum için çözüm arayışına girdim ve internet camiasında olmayan tek çözümü buldum.

 

İnanıyorum ve biliyorum ki Tp-Link Modem Arayüzü Sorunu Çözümü 2017  konusu tek işe yarar konu olacak.

 

Dilerseniz çözüme geçelim.

 

Çözüm

Size verdiğim linke tıklayın ve ip adresinizi öğreniniz.

Tıklayınız

 

Burada size verilen ip adresini url kısmına yapıştırınız ve arama tuşuna basınız.

tp link modem arayüze erişememe sorunu

Karşınıza gelen ekranda size kullanıcı adı ve şifre soracak. Modem kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra modem arayüzüne erişim sağlayabilirsiniz ve artık her modem arayüzüne girmek istediğinizde modemi resetlemekten kurtulmuş oluyorsunuz.

Sağlıcakla kalın…

Yorumlara sonuçları bekliyorum 🙂

Yazar Hakkında

AnonimYufersu {Yufersu}[email protected]

Yorumlar

Yorumlar(2)
   • Yufersu
    Yufersu 31 Mayıs 2018

    İp adresiyle yönlenmediyse port açık demektir. O halde yapmanız gereken şuanlık tek çözüm modemin arkasında bulunan ufak reset düğmesine 10 15 sn basılı tutmaktır. (Işıklar sönüp yanıncaya kadar) Ardından arayüze erişim sağlayabilirsiniz.


Sen de Yorumla!( Dikkat! Yorum bildirimlerinden anında haberdar olmak için lütfen doğru mail adresi giriniz.)