Tp-Link D-W9970 v3 Güncelleme Dosyası Full İndir

Tp-Link modemleri günümüzde en sık kullandığımız ve en problemli modemlerden birtanesidir, hatta problemli modemlere bayrak tutanıdır.

Bununla birlikte tp-link çalışanları problemleri gidermek adına sürekli güncellemeler yapmaktadır. Gerek modem donanımlarında olsun gerekse yazılımsal olsun her konuda güncelleme sağlamaktadır.

Her ne kadar işe yaramasada tp-link güncellemelerini yapmanızı öneririz. Çünkü açık veya bazı eksiklikleri gidermiş olabiliyorlar.

Yapmanız gerekenler:

  1. Modeme kablolu bir şekilde bağlantı kurunuz.(Bu adım çok önemlidir. Kablosuz bağlantı ile güncelleştirme sağlandığında modem güncelleme sırasında wifi dağıtımını kesebiliyor ve yazılım yüklemesi yarıda kesilebiliyor. Böyle bir durumda modem yazılımı zarar gördüğü için birçok problemle karşılaşabiliyoruz.)
  2. Modem arayüzüne giriş yaptığınızda modem arayüzünde “yazılım güncellemesi” ile ilgili bir bölüm bulamayacaksınız. Bunun için giriş esnasında “admin” “admin” ile değilde Kullanıcı adı : root
    Şifre : [email protected]!Sr0O+  olacak şekilde giriş sağlayınız. Böyle giriş yaptığınızda modeminizin birçok noktasına erişim sağlayabileceksiniz.
  3. İndirmiş olduğunuz dosyayı modem arayüzünden (192.168.1.1) modemin “yazılım güncellemesi” bölümünden upload etmeniz gerekmektedir.
  4. Upload işlemi gerçekleştikten sonra modeminiz otomatik olarak kuruluma geçecektir. Kurulum bittikten sonra modem reset atacaktır. Daha sonra interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Güncelleme sonrası internet kesintisi yaşayanların birçoğu sorununa çare bulmuş olacaktır.

 

 

————————————————————–

Dosya Boyutu:  13-mb

Sıkıştırma: Rar/ www.yufersu.com

Tp-Link D-W9970 v3 Güncelleme Dosyası İndir

Alternatif

Tp-Link D-W9970 v3 Güncelleme Dosyası İndir

Alternatif

Tp-Link D-W9970 v3 Güncelleme Dosyası İndir

Alternatif

Tp-Link D-W9970 v3 Güncelleme Dosyası İndir

————————————————————–

 

 

 

Qr Kod Okuma Programına mı İhtiyacınız var? ( Konu Linki )

Sony Vegas Pro 13 Full İndir ( Konu Linki )

 

 

Yazar Hakkında

AnonimProfesor {Profesor}[email protected]

Paylaşılmayan bilginin kimseye faydası yoktur.

Yorumlar


Sen de Yorumla!( Dikkat! Yorum bildirimlerinden anında haberdar olmak için lütfen doğru mail adresi giriniz.)