The Forest Online Full İndir

The forest rust öncesi çıkmış craft oyunları arasında en mükemmel oyunlardan bir tanesi diyebiliriz. Bu oyun ne kadar geride kalmış olsada hala oynayıcı kitlesini kaybetmiş değil. Arkadaşlarıyla birlikte oynamak isteyenler için harkulade bir oyun diyebilmemiz mümkündür.

Bu oyun steam üzerinde cüzi miktarlarda satılıyor olsada kimse oyuna para vermek istemez. İşte bu nedenle sizler için crackli sürümünü the forest online oynamak için sunuyoruz.

Aşağıdan indirmiş olduğunuz dosya cracklidir ve The Forest güncelleme ile gelen yeni özllikler eklenmiş bulunmaktadır. Her gelen güncellemede sizlere buradan dosyaları paylaşacağız.

The Forest Arkadaşlarla Oynama

 

Dosyaları paylaşmadan önce kuruluma bi bakalım.

 

The Forest Online Crackli Dosya Kurulumu

The Forest Online Kurulumu

Dosyaları ilk başta indiriniz. Ardından dilerseniz kendi kullanmış olduğunuz steam hesabınızla dilersenizde fake bir steam hesabı açarak kurulum işlemine devam ediniz.

Not: Önerimiz fake bir hesap açarak kullanmanızdır. Yaklaşık olarak 3 aydır test ediyoruz herhangi bir ban olayı veya steam hesabının silinmesi gibi bir sorunla karşılaşmadık. Ancak tedbiren fake hesapta oynayabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz rar dosyasının içerisinde bulunan “Dosyalar” ismindeki klasörün içerisinde bulunan tüm klasörleri masaüstüne “The Forest” isminde yeni bir klasör oluşturup içerisine kopyalayınız.

 

the-forest-indir

Ardından masaüstünde oluşturmuş olduğunuz klasörü “Bu bilgisayar ->Program Dosyaları (x86) yada Program Files (x86) -> Steam -> steamapps -> common” içerisine kopyalayınız.

Ardından fake hesabınızla veya kendi hesabınızla steama giriş yapınız.

 

Ardından steam penceresinde sol alttan “Oyun Ekle” tıklayınız ve “Oyun Kısayolu Ekle”ye tıklayınız.

 

steam-oyun-ekleme

 

Ardından açılan pencereden alta kısımda bulunan “GÖZ AT” butonuna tıklayın ve az önce “The Forest” klasörünü kopyaladığınız yere giderek “The Forest.exe“yi seçip “aç” butonuna tıklayın.

 

steamda-kisayoldan-oyun-ekleme

 

 

Ardından steam oyunlarınıza eklendiğini görebilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken sadece oyuna girip oyunun keyfini çıkarmanız. Yapamayan veya hata alanlar yorum gönderirse destek vermeye çalışırız. Keyifli oyunlar.

 

 

————————————————————–

Dosya Boyutu:  2.2-Gb

Sıkıştırma: Rar/ www.yufersu.com

The Forest İndir(mail gönderiniz)

Alternatif

The Forest İndir

Alternatif

The Forest İndir

Part1 – Part2 – Part3

 

————————————————————–

 

 

Oyunlar kategorisi içerisinde bulunan diğer makalelerimizi incelediniz mi? Sizin dikkatinizi çekebilecek oyunların olduğunu düşünüyoruz. ( Konu Linki )

 

Yazar Hakkında

AnonimProfesor {Profesor}[email protected]

Paylaşılmayan bilginin kimseye faydası yoktur.

Yorumlar

Yorumlar(2)
  • Samet Altuntaş
   Samet Altuntaş 7 Haziran 2018

   Hocam ben şimdi arkadaşla birlikte indirdimde beraber nasıl oynayacaz

   • Profesor
    Profesor 7 Haziran 2018

    Oyun içinde join bölümünden aynı odaya girerek veya host oluşturup arkadaşınızı steam üzerinden davet ederek birlikte oynama imkanına sahip olabilirsiniz.


Sen de Yorumla!( Dikkat! Yorum bildirimlerinden anında haberdar olmak için lütfen doğru mail adresi giriniz.)