Telefondan Veri Kurtarma Programı Full İndir

Telefondan Veri Kurtarma Programı Full İndir

Telefondan Veri Kurtarma Programı Full İndir

Cep telefonları hayatımızın vazgeçilmez parçası arasındadır. Gündelik hayatımızda dakikalarımızı hatta saatlerimizi geçirdiğimiz cep telefonları istem dışı olsada elimizden kayıp düşebilmektedir.

Ekranı kırılan eski telefonların tamiri telefonun kendi fiyatını geçmekte. Ayrıca yapıldıktan sonrada kimse garanti vermemekte. Bununla birlikte kullanıcılar eski telefonlarını tamir ettirmek yerine yeni telefon almayı tercih etmektedirler.

Yeni telefon aldıktan sonra verileri kurtarabilmek için bazı programlara ihtiyaç duymaktayız. İşte tam işinize yarayacak bir program.

 

Rar içinde 2 tane program bulunmaktadır. Bunlardan birtanesi Smart Switch diğeri ise Samsung Kies tir. Biz Samsung Kies’i kurmanızı öneririz. Bazı telefonlar kies için eski kalmaktadır. Samsung’un diğer programı olan Smart Switch ile de yedekleme sağlayabilirsiniz.

Bunların dışında son zamanlarda sıkça sorulan sorulardan birtanesi de Lg telefonlarda veri kurtarma işlemleri nasıl yapılmalıdır? Bu konunun cevabını şu şekilde verebiliriz.

Paylaşım sağlamış olduğumuz programlar genelde samsung telefonlar için geçerli olup buradan veri kurtarmanızı sağlamaktadır. Lg gibi farklı marka telefondan veri kurtarmak için farklı programlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu programın ismi ise DR.Fone adlı programdır. Dr Fone programı sayesinde samsung harici telefonlardada veri kurtarma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bkz. Dr Fone Full İndir

 

Program kullanımı ile ilgili sorun yaşıyorsanız veya bağlantı esnasında problem yaşıyorsanız telefondan veri kurtarma adlı makalemiz olan bu makalemizin altına yorum atarak destek alabilirsiniz.

————————————————————–

Dosya Boyutu:  118-mb

Sıkıştırma: Rar/ www.yufersu.com

Telefondan Veri Kurtarma Programı İndir ( mail gönderiniz )

Alternatif

Telefondan Veri Kurtarma Programı İndir ( mail gönderiniz )

Alternatif

Telefondan Veri Kurtarma Programı İndir ( mail gönderiniz )

Alternatif

Telefondan Veri Kurtarma Programı İndir ( mail gönderiniz )

————————————————————–

 

 

 

Qr Kod Okuma Programına mı İhtiyacınız var? ( Konu Linki )

Sony Vegas Pro 13 Full İndir ( Konu Linki )

Programlar kategorisi içerisinde bulunan diğer programlarımızı incelediniz mi? İşinize yarayacak farklı türlerde programların bulunduğu kategorimizi incelemenizi öneririz. ( Konu Linki )

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 7 Ortalama: 3.6]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: bilgisayardan telefon yedekleme programı, Ekranı Kırılan Telefon, kırılan telefondan veri kurtarma, samsung kies indir, smart switch indir, telefon rehber yedek alma, telefon rehberini yedek alma programı, telefon yedek alma programı, Telefondan Veri Kurtarma Programı Full İndir
Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Telefondan Veri Kurtarma Programı Full İndir (278 Yorum)

  1. samsung pro 2018 model telefonumun ekranı kırıldı bilgilerini kurtarmak için yardımınızı rica ediyoru

1 20 21 22