Telefondan Veri Kurtarma Programı Full İndir

Cep telefonları hayatımızın vazgeçilmez parçası arasındadır. Gündelik hayatımızda dakikalarımızı hatta saatlerimizi geçirdiğimiz cep telefonları istem dışı olsada elimizden kayıp düşebilmektedir.

Ekranı kırılan eski telefonların tamiri telefonun kendi fiyatını geçmekte. Ayrıca yapıldıktan sonrada kimse garanti vermemekte. Bununla birlikte kullanıcılar eski telefonlarını tamir ettirmek yerine yeni telefon almayı tercih etmektedirler.

Yeni telefon aldıktan sonra verileri kurtarabilmek için bazı programlara ihtiyaç duymaktayız. İşte tam işinize yarayacak bir program.

 

Rar içinde 2 tane program bulunmaktadır. Bunlardan birtanesi Smart Switch diğeri ise Samsung Kies tir. Biz Samsung Kies’i kurmanızı öneririz. Bazı telefonlar kies için eski kalmaktadır. Samsung’un diğer programı olan Smart Switch ile de yedekleme sağlayabilirsiniz.

Bunların dışında son zamanlarda sıkça sorulan sorulardan birtanesi de Lg telefonlarda veri kurtarma işlemleri nasıl yapılmalıdır? Bu konunun cevabını şu şekilde verebiliriz.

Paylaşım sağlamış olduğumuz programlar genelde samsung telefonlar için geçerli olup buradan veri kurtarmanızı sağlamaktadır. Lg gibi farklı marka telefondan veri kurtarmak için farklı programlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu programın ismi ise DR.Fone adlı programdır. Dr Fone programı sayesinde samsung harici telefonlardada veri kurtarma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bkz. Dr Fone Full İndir

 

Program kullanımı ile ilgili sorun yaşıyorsanız veya bağlantı esnasında problem yaşıyorsanız telefondan veri kurtarma adlı makalemiz olan bu makalemizin altına yorum atarak destek alabilirsiniz.

————————————————————–

Dosya Boyutu:  118-mb

Sıkıştırma: Rar/ www.yufersu.com

Telefondan Veri Kurtarma Programı İndir ( mail gönderiniz )

Alternatif

Telefondan Veri Kurtarma Programı İndir ( mail gönderiniz )

Alternatif

Telefondan Veri Kurtarma Programı İndir ( mail gönderiniz )

Alternatif

Telefondan Veri Kurtarma Programı İndir ( mail gönderiniz )

————————————————————–

 

 

 

Qr Kod Okuma Programına mı İhtiyacınız var? ( Konu Linki )

Sony Vegas Pro 13 Full İndir ( Konu Linki )

Programlar kategorisi içerisinde bulunan diğer programlarımızı incelediniz mi? İşinize yarayacak farklı türlerde programların bulunduğu kategorimizi incelemenizi öneririz. ( Konu Linki )

Yazar Hakkında

AnonimYufersu {Yufersu}[email protected]

Yorumlar

Yorumlar(209)
     • Profesor
      Profesor 10 Aralık 2018

      Spam klasörünüzü kontrol edebilir misiniz. 3 kere gönderim sağladık.

      • Ahmet Demirhan
       Ahmet Demirhan 10 Aralık 2018

       Teşekkürler program gedi ve kurdum. kies telefona bağlanamadı, smart switch i kurdum ve kabloyu taktım fakat “cihazınız kilitli, cihazınıza bağlamak için lütfen kilit açın” uyarısı çıktı. ekran siyah. ne yapmalıyım

      • Yufersu
       Yufersu 10 Aralık 2018

       Dokunmadiğin çalışıp çalışmadığı hakkında bilginiz var mı Ahmet bey?

  • Ahmet Demirhan
   Ahmet Demirhan 10 Aralık 2018

   dokunmatik çalışmıyor, gelen aramaları duyuyor fakat açamıyoruz

   • Yufersu
    Yufersu 10 Aralık 2018

    O halde Dr Fone adlı uygulamayı deneyebilirsiniz. Mail adresinize iletildi. Bundanda sonuç alamazsanız google drive hesaplarınızı ve samsung hesaplarınızı kontrol etmelisiniz. Genellikle otomatik olarak yedekleme sağlanıyor.

1 11 12 13

Sen de Yorumla!( Dikkat! Yorum bildirimlerinden anında haberdar olmak için lütfen doğru mail adresi giriniz.)