Steam Rust Güncellemeleri 2019

Steam Rust Güncellemeleri 2019

Steam Rust Güncellemeleri 2018

 

05.07.2018 Rust Güncellemesi

Rust Güncelleme İle Birlikte Gelen Değişiklikler

Takım Güncellemesi

 

İlkel bir takım sistemi ekledik. Bu, takım oluşturabileceğiniz ve diğer oyuncuları onlara davet edebileceğiniz anlamına gelir. Bu, tüm takım üyelerinin birbirlerini uzun mesafelerde birbirinden ayırmalarının yanı sıra birbirlerini harita üzerinde görebilmelerini sağlayacaktır. Birinin çevrimiçi veya ölü olup olmadığını da görebilirsiniz. Oldukça basit:

Ekip oluşturmak için, sekmeye basın ve “Takım Oluştur” düğmesine tıklayın. Başka bir oyuncuyu davet etmek için onlara doğru yürüyün ve E tuşuna basın.

 

rust-5-temmuz-2018-guncellemesi

 

Bir oyuncuyu tekmelemek için takım lideri olmalısınız (onay işareti): sekme menüsünde üzerlerine gelin ve “Kick” tuşuna basın. Başka bir oyuncuyu lidere tanıtmak için (eğer giriş yapıyorsanız), bir takım üyesine 3 saniye boyunca “E” tuşunu basılı tutun. Bir takımdan ayrılmak için sekme menüsünde “Ekipten Ayrıl” düğmesine basın.

 

rust-5-temmuz-guncellemesi-2

 

Ekiplerin varsayılan maksimum boyutu 8’dir ve herhangi bir sunucu, takım sistemini tamamen başlangıç ​​komutu maxteamsize 0 ile devre dışı bırakabilir.

Bunu oyuna ekleme kararı çok tartışmalıydı, bazı oyuncular oyunu mahvedeceklerini ve diğerlerinin de açık silahlarla karşılandığını söyledi. İşte buradayız:

Ekip olarak etkili bir şekilde birlikte oynamanın tek yolu, üçüncü taraf ses yazılımını kullanmak ve oyuncuların kim olduklarını belirlemek için atlamasını istemektir. Bu kabul edilemez. Tabii ki, bu, insanların diğerlerine göre avantaj sağladığını düşündüğü bir sıçrama yaptı, ama dürüst olalım: bu aptalca.

Ayrıca derileri ve eşleşen üniformaları da elde edebilirsiniz, ancak bunu yönetmek son derece zordu, ve sadece patchwork öğelerle koşmayan oyuncuların en üst düzeydeki oyuncuları için çalışıyordu ve birisinin derileri varsa işe yaramadı. özürlü.

Bir müttefikle tanışır ve birlikte yuvarlanmak ve daha sonra başka bir grup oyuncuyla karşılaşmak daha da kötüdür. Kimin kimin ve oyunun kaostan ayrıldığını ayırt etmenin bir yolu yok. Ya da daha da kötüsü, ölmeden önce hangi sonuca varacağınızı, tüm boklarınızı yitirdiğinizi ve oyunu bıraktığınızı söylemeden önce tereddüt etmeniz gerekir.

Günün sonunda, ekip sistemi ile kaybettiğimizden daha fazla kazanacağımızı hissediyorum ve zaman geçtikçe onu değiştirip değiştirebiliriz. En kötü durum senaryosu, onu bertaraf etmemiz gereken çok kötü bir şeydir; En iyi senaryo sen oyunu daha iyi yapar. Her iki şekilde de, hiçbir zarar verilmez.

Umarım siz bu sistemin tadını çıkarırsınız ve kötüye kullanım ve spam yoluyla okumaktan nefret ettiğim kadarıyla, önümüzdeki birkaç hafta boyunca yapıcı eleştirilerin birkaç nuggetini kontrol edeceğim.

İyi eğlenceler arkadaşlar.

 

 

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Diğer Sayfa 1 2 3 4 5 6
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: rust alpha rust alpha, rust güncelleme, rust rust, Steam Rust Alpha Güncellemeleri 2018
Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın