Samsung Yeni Telefon Üretiyor

Samsung Yeni Telefon Üretiyor

Samsung Yeni Telefon Üretiyor

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesiyle birlikte interaktif ortamda da yaratılan rekabet artıyor. Bir çok telefon markası kendi bünyelerinde kendi telefonlarını üreterek piyasaya sunduğu bilinmektedir. En son çıkan telefonlar ile birlikte de SAMSUNG teknoloji firması da yaşanılan bu rekabete ortak olarak kendi telefonlarına ek olarak bir yeni akıllı telefon daha piyasaya süreceğini belirtti.

Piyasaya sürülecek olan yeni telefonlar 10 nm olan işlemcilerin sağlamış olduğu özellikler ile ortaya çıkarak 7 nm işlemcilerden de güç alacağı açıklanmıştır. Akıllı telefonların piyasaya çıktığından beri rekabet düzeyini arttıracak özelliklerle de birbirleriyle yarışan firmalar nerdeyse telefonun her bölgesi için ayrı ayrı özellikleri geliştirmeye en son çıkaracakları model ile de kendilerini geliştirmeyi artık bir hedef haline geldiler.

SAMSUNG özellikle çıkaracağı akıllı telefonlar ile birlikte RAM ve depolama tarafından yaşanılan gelişmeler ile birlikte süper hızlı telefonların piyasaya sürerek rekabet dünyasını sarsacağı iddia edildi.

Depolama Alanları da Artacak

SAMSUNG tarafından piyasaya sürülecek olan bu süper teknoloji telefon içinde geliştirilen özelliklerden biri de depolama kapasitesinin olacağı iddia edildi.

UFS 3.0 ile birlikte çip boyutlarında iki kat daha fazla hız sergileyecek olan bu telefonlar ile birlikte aynı zamanda hızla birlikte depolama alanlarında da gelişme olacağı ve depolama kısmında sıkıntısı olanların bu yöntem ile birlikte sorun yaşamayacağı açıklandı.  İlerleyen yıllarda ise depolama kapasitesi yaklaşık olarak 1 TB kadar çıkacağı bildirildi.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: Rekabet Teknolojisi, samsung, Samsung Telefon Üretimi, Samsung Yeni Telefon Üretiyor
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın