Sahte Enpara.com’a Dikkat Edin

Sahte Enpara.com’a Dikkat Edin

Sahte Enpara.com’a Dikkat Edin

Enpara gerçekte olmayan şubesiz bir banka aracıdır. 27 Mayıs 2017 verilerine göre 500.000 aktif müşteriye sahip olduğu raporlara göre bilinmektedir. Müşteriyi kendi ayağına getirmek yerine enpara müşterinin ayağına gelmektedir. Bu da tabikide enpara‘nın müşterilerine verdiği değeri gösterir diyebiliriz.

Şubesiz olması kartın olmayacağı veya herhangi bir atm’den para çekemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Encard sayesinde yurtiçi ve yurtdışı tüm atmlerden işlem sağlayabilirsiniz. Ayrıca Finansbank‘ın kendi atm‘sinden nakit çekmek isterseniz herhangi bir ek masrafla karşılaşmıyorsunuz, aynı Kuveyttürk‘te olduğu gibi…

Enpara‘nın internet üzerinden eft havale gibi işlemlerde masraf olarak herhangi bir kesinti sağlamaması sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlandı.

 

Dikkat Edin !!!

Bugün internette araştırmalar yaparken e-enpara.com alan adında bir siteye rastlarık. Site içeriğine girdiğimizde ise enpara’nın temasını doğrudan kendi sitelerine çektiklerini gördük.

sahte-banka-siteleri

 

e-enpara.com bu siteye dikkat edilmesi gerekmektedir. Gerçek enpara.com’da olduğu gibi sms doğrulaması vb işlemleri sağlayabiliryor.

 

Bankalar kategorisi içerisinde yer alan diğer yazılarımızı incelediniz mi? Sizin için faydalı içeriklerimizin olabileceğini düşünüyoruz. ( Konu Linki )

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: Enpara, Sahte Banka Siteleri
Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın