Rufus İso Yazma Programı Full İndir

Rufus İso Yazma Programı Full İndir

Rufus İso Yazma Programı Full İndir

Bilgisayarlarımıza her geçen gün yeni dosya yüklememizle birlikte arkaplanda çalışan uygulamalar sistemin ağır çalışmasına yola açabilmektedir. Bununla birlikte bilmediğimiz yerlere, bilmediğimiz klasörlere yerleşen dosyalarla birlikte depolama alanımızı daraltan bu dosyaları malesef bulamayabiliyoruz.

Ayrıca virüs yemiş bir bilgisayar’ın temizlenmeside formata bakmaktadır. İşte cd veya dvd ile format atmak istemeyenler için usb’ye iso yazdırma programı.

Usb’ye iso yazdırmak istiyorsanız rufus sizin işinizi görebilecek bir programdır. Eski kullanmış olduğumuz usb yazdırma programları malesefki bölüm düzeni ile oynama imkanı sağlamamakta. (win7 usb tools gibi) İşte bu nedenden dolayı yeni yazılımlara ihtiyaç duymaktayız.

Bu programı diğer programlardan ayıran en büyük özelliklerden biri olan bölüm düzeni seçme imkanı ile birlikte eski disk düzeni ile çalışan bilgisayarları formatlarken gpt tarzında yazılmış dosyaları okuyamamaları bu rufus ile okuyacak bir biçimde mbr düzeni ile yazdırılarak sorunsuz kullanılabiliyor. Sunmuş olduğumuz program rufus portable dir. Kurulum yapmadan kullanabilirsiniz.

 

 

————————————————————–

Dosya Boyutu:  1-Mb

Sıkıştırma: Rar/ www.yufersu.com

 

Rufus İndir(mail gönderiniz)

Alternatif

Rufus İndir

Alternatif

Rufus İndir

————————————————————–

 

Full programlar kategorisinde bulunan diğer programlarımızı incelediniz mi? İşinize yarayabilecek birkaç program olabileceğini düşünüyoruz. ( Konu Linki )

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: mbr düzeni, rufus portable, usb'ye iso yazdırma programı, Usb'ye iso yazdırmak, win7 usb tools
Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın