Raft Multiplayer Full İndir

Raft Multiplayer Full İndir

Raft Multiplayer Full İndir

Raft bir steam oyunudur. İnternet üzerinde ve steam store üzerinde 31 Tl fiyata satılan craft oyunlarından birtanesidir.

Craft oyunları ülkemizce savaş ve aksiyon oyunlarından sonra en çok tutulan oyunlar arasındadır. Bu yüzdendir ki craft oyunlarında bile mutlaka savaşa yer verilir. Örneğin steam üzerinde bulunan Rust oyunu craft oyunu olmasına rağmen içerisinde savaşa yer verilmektedir. Raft’ta ise oyunun temel mantığı deniz üzerinde yüzen eşyaları toplayarak kendinizi geliştirmektir. Bununla birlikte size saldıran köpek balığınıda haklamanız gerekmektedir.

Raft full indir ile ilgili google üzerinde aramalar yapılmaktadır. İşte buna istinaden sizlere raftı ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz dosyalarını sunuyoruz. Bu dosyaları gerekli klasörlere kopyalayıp steam üzerinden giriş sağlayabilirsiniz.

 

Raft Multiplayer Kurulumu

Raft multiplayer kurulumu yapmak için indirmiş olduğunuz rar dosyasının içinde bulunan klasörü “common” dosyasının içine kopyalayıp steam üzerinden oyun kısayolunu eklemeniz gerekmektedir. Konuyla ilgili daha önceden farklı bir oyun eklemiştik. Aşağıdaki makalemizde steam üzerine kurmuş olduğumuz the forest oyununun kurulumu ile aynı işlemler sağlanacaktır. Sadece işlemleri indirmiş olduğunuz dosya üzerinden yapmanız gerekmektedir.

 

Bkz. The Forest Full Online İndir

 

Kurulum ile ilgili notları tamamladığımıza göre kurulum için gerekli dosyaları paylaşalım.

 

————————————————————–

Dosya Boyutu:  313-mb

Sıkıştırma: Rar/ www.yufersu.com

Raft İndir (mail gönderiniz)

Alternatif

Raft İndir

Alternatif

Raft İndir

————————————————————–

 

 

Oyun kategorisi içerisinde yer alan diğer makalelerimizi incelediniz mi? Sizin için faydalı içeriklerimizin olduğunu düşünüyoruz. ( Konu Linki )

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: craft oyunları, raft, raft crackli indir, raft full indir, raft indir, raft online full indir, raft online indir
Eklenme Tarihi: 6 Eylül 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın