Photoshop Sürükle Bırak Çalışmıyor

Photoshop Sürükle Bırak Çalışmıyor

Photoshop Sürükle Bırak Çalışmıyor

Webmasterlar, youtuberlar, gif resimler çizenler veya fotoğrafını düzenlemek isteyenlerin sıkça tercih etmiş olduğu düzenleme programları arasında adobe photoshop yer almaktadır.

Youtube üzerinde photoshop ile ilgili eğitim videolarının çokça yer almasından sonra fotoğraflarını düzenlemek isteyen kullanıcılar photoshop’u internet üzerinden ücretsiz edinmelerinin ardından bazı problemlerde yaşamaktadırlar.

Bu problemlerden birtaneside photoshop’ta sürükle bırak çalışmama sorunu dur. Programı silip tekrarda yüklesek kayıt defterinde bulunan veriler nedeniyle yine aynı hatalara maruz kalabilmekteyiz. Aynı sorundan kaynaklanan photoshop işlem tamamlanamadı hatası sizlere sunacağımız yöntem ile çözüme kavuşmaktadır.

 

Photoshop Sürükle Bırak Çalışmama Sorunu Çözümü

Bu sorunun temel mantığı programı yönetici olarak çalıştırmanızdır. Çözüm sağlamak için photoshop.exe’ye sağ tıklayıp özelliklere tıklayın. Ardından açılan pencerenin üst sekmelerinden uyumluluk bölümüne gelip “Bu programı yönetici olarak çalıştır” sekmesindeki tiki kaldın ve uygula tamam deyin.

 

photoshop-islem-tamamlanamadi-hatasi-cozumu

 

Bu işlemi yapmanızın ardından photoshop’a giriş yapın ve sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.

 

Photoshop İşlem Tamamlanamadı Hatası

Bu sorunu da aynı yukarıdaki işlemleri sağlayarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

Sorun çözümü kategorimiz içerisinde yer alan diğer makalelerimizi incelediniz mi? Sizin için faydalı içeriklerimizin olabileceğini düşünüyoruz. ( Konu Linki )

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: photoshop işlem tamamlanamadı hatası, photoshop sistem belirtilen yolu bulamıyor hatası, photoshop'ta sürükle bırak çalışmama sorunu
Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın