Nano Glass Ekran Koruyucu İncelemesi

Nano Glass Ekran Koruyucu İncelemesi

Nano Glass Ekran Koruyucu İncelemesi

Nano glass ekran koruyucularnın piyasaya çıkmalarının ardından temperli yani kırılmaz ekran korucularına olan talep bir hayli azaldı.

Nano ekran korucularıyla birlikte telefonun yere düşmesiyle birlikte kırılan ekran koruyucularınada çözüm bulunmuş oldu. Bildiğiniz gibi kırılmaz ekran koruyucuları telefonun yüz üstü yere düşmesinin ardından çatlayabilmekte. Bizde tabiki bu çatlamanın telefonu koruduğunu düşünmekteyiz. Biraz olsada koruma sağlıyor ancak tamamen koruduğu söylenemez.

Bir telefona yapılan ekran koruyucusunun telefonu ne kadar koruduğunu somut bir biçimde örneklersek:

Üzerinizde hiçbirşey yokken sırtınıza sopa ile vurulmasıyla, üzerinize bir hırka varken sırtınıza sopa vurulmasıyla aynı şey. Yani bir koruyuculuk var evet ama sadece hafif darbelerde. Zaten bu hafif darbeleride telefon ekranları kaldırabilecek kapasitede. Her şekilde darbeyi telefon alacaktır.

 

Nano Glass İle Kırılmaz Arasındaki Fark Nedir?

İnternet ortamında en çok dönen soru bu aslında…

Nano glass mı almalıyım yoksa temperli cam mı? İşte bunun yanıtı aslında kullanımınıza bağlı olarak değişiklik göstermelidir. Çünkü parmak okuyuculu bir telefonda kırılmaz ekran jelatini veya kırılmaz ekran koruyucu veya kırılmaz ekran pek mantıklı bir tercih olmayacaktır. Çünkü kalınlığından dolayı teniniz telefonun parmak izi okuyucusuna tam temas edemeyecektir ve kilit ekranı açılış süresi uzayacaktır. Bunun için nano glass ekran korucusu tercih etmenizde fayda var. Nano ekran koruyucusuna gelirsek, bu ekran koruyucusu kırılmazekran koruyucularına nazaran daha dayanıklı ve esnektirler. Bir ucuyla bir ucu 360 derece kıvrılarak değdirildiğinde bile kırılma duumu ortaya çıkmaz. Bunu youtube kanalımızda inceleyerek göstermiştik. Ayrıca kırıldığında camdan yapılmamasından dolayı herhangi bir kırılma meydana gelmemektedir. ( Zorlanmadığı taktirde.)

 

Nano Glass Dokunma Hissiyatı Nasıl?

Nano glass ekran korucuyla ilgili en bariz sorun olarak dokunma hissiyatı gösterilmektedir. Bizim almış olduğumuz zore nano ekran koruyucuda dokunuş hissiyatında plastikimsi bir yapıya elinizi sürtercesine bir hissiyatı bulunmamaktadır. Aynı temperli ekran koruyucusundaki gibi cam yüzeye elinizi sürtme hissiyatı vardır. Korkmadan edinebilirsiniz.

 

Nano Glass Ekran Koruyucu Nasıl?

 

 

Mobil kategorisi içerisinde yer alan diğer makalelerimizi incelediniz mi? Sizin için faydalı içeriklerimizinolabileceğini düşünüyoruz. ( Konu Linki )

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: nano glas ekran koruyucusu, Nano Glass Dokunma Hissiyatı Nasıl, Nano Glass Ekran Koruyucu Nasıl, Nano Glass İle Kırılmaz Arasındaki Fark Nedir, nano glass kırılmaz ekran farkı, nano glass mı temperli cam mı
Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın