Mybb 1.8 İçin Nofollow Eklentisi İndir

Mybb 1.8 İçin Nofollow Eklentisi İndir

Mybb 1.8 İçin Nofollow Eklentisi İndir

İyi bir internet sitesi olabilmek için başlıca kurallara ihtiyacınız vardır. Bu kurallar çerçevesinde hareket eden web sayfaları veya webmasterlar başarıyı mutlaka yakalamaktadırlar.

İçerik bakımından bir web sitesinin özgün olması demek Google‘ın gözünde, yeni doğmuş bir bebeğe olan ilgi ve sevgi gösterilmesiyle aynıdır. Çünkü Google‘ın genel felsefesi budur. “Özgünlük”

Google algoritması özgünlük ile birlikte tabikide sitenin kod yapılanmasına çok dikkat etmektedir. Örneğin bir siteye referans olmak istiyorsanız bunları kodlar ile sağlayabilirsiniz. Tabiki referans olmak istemediklerinizide Google’a belirtmeniz gerekmektedir. Bunu yapabilmek içinde “nofollow” etiketine ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu etiketi manuel olarak girebileceğiniz gibi eklentiler yardımıylada girme imkanına sahipsiniz. WordPress altyapılı siteler için farklı mybb altyapılı siteler için farklı eklentiler mevcuttur. İlerleyen dönemlerde wordpress eklentisinide paylaşmayı düşünüyoruz.

 

Başka Siteye Referans Olmadığımızı Nasıl Google’a Belirtiriz?

Referanslar Google için büyük önem taşımaktadır. Örneğin abc.com diye bir sitemiz olsun. Bu site yufersu.com’a referans gösterdiği taktirde, yufersu.com’un Google üzerindeki değeri dahada artacaktır ve böylelikle sıralamalarda üstlere çıkacaktır. Fakat bazı konularımızda farklı sitelere bağlantı vermek zorunda kalabiliriz. İşte bu dumlarda siteye referans olmadığımızı Google‘a belirtmemiz gerekebilir. Yoksa istemediğimiz bir şekilde dış linke referans vererek sıramalasını yükseltmesine yardımcı olabiliriz.

Bunun olmasını istemiyorsak linklerde “nofollow” etiketi kullanmamız gerkmektedir. Nofollow etiketi ile birlikte Google botları dış linke referans olmadığınızı anlamaktadır. Bu nedenle nofollow etiketi nasıl kullanılmalı bunu bilmeniz gerekmektedir.

 

Mybb 1.8’de Nofollow Eklentisi

Mybb forum siteleri için en çok tercih edilen altyapı yazılımları arasında yer almaktadır. Mybb‘nin kendi kodları içerisinde malesef nofollow etiketi yer almamaktadır. Bunun için birtane mybb 1.6 nofollow eklentisi veya mybb 1.8 nofollow eklentisi indirmeniz gerekmektedir. İşte sizlere işe yarayan bir mybb nofollow eklentisi.

Eklenti sitedeki tüm dış bağlantılara otomatik olarak nofollow tagı eklemektedir.

Görsel:

 

mybb-1.8-nofollow-eklentisi-indir

 

Görsel 2:

 

mybb-1.6-nofollow-eklentisi-indir

 

 

 

 

————————————————————–

Dosya Boyutu:  5.4-mb

Rar Şifresi: www.yufersu.com

Mybb Nofollow Eklentisini İndir

Alternatif Direkt Link

Mybb Nofollow Eklentisini İndir

Alternatif Direkt Link

Mybb Nofollow Eklentisini İndir

 

————————————————————–

 

Webmaster kategorisi içerisinde yer alan diğer makalelerimizi incelediniz mi? ( Konu Linki )

 

 

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: 1.8 nofollow eklentisi, dış link, farklı sitelere bağlantı vermek, linklerde nofollow etiketi, Mybb, mybb 1.6 nofollow eklentisi, Mybb 1.8'de Nofollow Eklentisi, mybb nofollow, nofollow, Nofollow etiketi, nofollow etiketi nasıl kullanılmalı, Özgünlük, referans
Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mybb 1.8 İçin Nofollow Eklentisi İndir (2 Yorum)

  1. Здравствуйте! ___123___Mybb 1.8 Icin Nofollow Eklentisi Indir | Yufersu – Yasama Dair Hersey___123___