Logo Go Plus Türkçe

Logo Go Plus Türkçe

Logo Go Plus Türkçe

Logo go plus kurumsal firmalar tarafınca en çok tercih edilen muhasebe programları arasında yer almaktadır.

Bu program sayesinde şirket girdi ve çıktılarınızı çok rahat bir şekilde takip edebilecek, her sene için yeni kayıtlar oluşturabilecek ve şirket durumunuzu an be an takip edebileceksiniz.

Program internet üzerinde sunulanlara göre çok geniş kapsamlı ve şirketinizin ihtiyaçlarını noksansız bir şekilde karşılayabilecek düzeydedir. İsterseniz veri tabanını public bir sunucu üzerinde kurarak erişim yaptığınız taktirde birden fazla cihaz ile muhasebe programına bağlanarak tüm verilerin sunucuda toplanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle muhasebe kayıtlarının tutulduğu bilgisayarın arızalanması durumunda veri tabanınız sunucuda olacağı için hiçbir veri kaybı yaşamaksızın işlemlerinize devam edebileceksiniz.

Logo go plus sürümü internet üzerinden kolaylıkla bulunmuyor. Google aramalarında logo go plus full indir yazdığınızda ise saçma sapan sonuçlar çıkıyor. Ya başka programı indiriyorsunuz yada logo go plus demo indiriyorsunuz. 

 

İçerisinde barındırdığı modüllere göz atarsak:

 

-Stok
-Fatura
-Talep takibi
-Cari Hesap
-Kasa
-Banka
-Çek ve Senet
-Muhasebe
-Muhasebeleştirme
-Sabit Kıymet (Amortisman)
-Satınalma Satış Tanımları
-Yönetim Karar Destek

 

vb modülleri desteklemektedir.

Program görselleri

 

logo-go-plus-full-indir

 

 

logo-go-turkce-full-indir

 

 

 

 

 

Programlar kategorisindeki diğer makalelerimizi incelediniz mi? ( Konu Linki )

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 4 Ortalama: 3.8]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: logo go, logo go full indir, logo go indir, logo go plus download, logo go plus full indir, logo go plus indir, logo indir, muhasebe programı full indir, muhasebe programı indir, profesyonel muhasebe programı, profesyonel muhasebe programı full indir, profesyonel muhasebe programı indir, ücretsiz muhasebe programı, ücretsiz muhasebe programı full indir, ücretsiz muhasebe programı indir
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Logo Go Plus Türkçe (515 Yorum)

1 33 34 35