Logo Go Lgconfig Şifre Değiştirme

Logo Go Lgconfig Şifre Değiştirme

Logo Go Lgconfig Şifre Değiştirme

Logo go ilk çıktığından beri muhasebe tutulması konusunda üst düzey hizmet veren bir yazılımdır. Gelen güncellemeler ve entegrasyonlarla birlikte program bir şirketin tüm muhasebe işlemlerini detaylıca tutmaya imkan sağlamaktadır.

Program içeriğinden ziyade kurulum ile ilgili destek alamayanlar program kurulumunda baya sıkıntı çekmişlerdir. Programın miadını doldurmasından sonra kurulum ile ilgili desteklerin kesilmesi hali hazırda güncel olarak kullanım sağlayan firmaların yeni satış temsilcilerine tahsis ettikleri satış bilgisayarlarına, logo go yüklemek ve çalışır vaziyete getirmek epey sorun teşkil ediyor. Bu sorunlardan bir taneside kurulum esnasında Lgconfig.exe şifre kabul etmeme sorunu.

Lgconfig.exe şifre sorunu ile ilgili internette hiçbir makale bulunmamasından ve çözüm ile ilgili birçok mail gelmesinden dolayı bu makaleyi sizlerle paylaşma gereksinimi duyduk. Şimdi çözüme geçelim.

Çözümden önce programı edinmek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan logo go full sürüm için indirme bağlantılarına erişebilirsiniz. Ayrıca linklerle ilgili problem yaşıyorsanız yorum atarak veya mail atarak bizleri bilgilendirebilirsiniz.

Bkz. Logo Go Full Sürüm

Ayrıca logo go terminal kayıtlı değildir hatası alıyorsanız aşağıdaki makalemizi inceleyebilirsiniz. Makalemizde sorunun çözümüyle ilgili geniş kapsamlı bir açıklamaya yer verdik.

Bkz. Logo Terminal Kayıtlı Değildir Hatası

 

Lgconfig.exe Şifre Sorunu Çözümü

Yapmanız gereken işlem aslında çok basit. Ancak tabikide her konuda bilgimizin olması mümkün değildir.

Başlat menüsünü açınız ve arama kutucuğuna “çalıştır” yazınız ve ardından çıkan sonucun en başındaki çalıştır.exe’ye tıklayınız. Daha sonra Logo go’nun kurulu olduğu dizine giderek, lgconfig.exe’yi sol klik ile çalıştır.exe’nin boş olan kutucuğuna sürükleyerek bırakınız. Bu işlemin ardından aşağıdakine benzer bir ifadeler oluşacaktır.

 

logo-lgconfig-sifresi-degistirme

 

Hemen ardından satır sonuna gelerek hiçbir boşluk bırakmadan “INFO” yazınız ve ardından tamam’a basınız.

 

logo-go-lgconfigexe-sifre-degistirme

Tamam’a bastıktan sonra 1-2 saniye içerisinde karşınıza aşağıdaki görseldeki gibi bir sekme açılacaktır. Buraya istediğiniz şifreyi girerek yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz. Ardından kullanıcı adı ve yeni belirlediğiniz şifreyi girerek lgconfig.exe’ye giriş yapabilirsiniz.

Konuyla ilgili problem yaşayanlar yorum yapmaları durumunda destek sağlanmaktadır.

 

Programlar kategorisi içerisinde yer alan diğer makalelerimizi incelediniz mi? Sizin için faydalı içeriklerimizin olabileceğini düşünüyoruz. ( Konu Linki )

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: Lgconfig.exe şifre kabul etmeme sorunu, Lgconfig.exe şifre sorunu
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın