iPhone XS Fiyatı Ne Kadar?

iPhone XS Fiyatı Ne Kadar?

iPhone XS Fiyatı Ne Kadar?

Apple’ın çıkarmış olduğu amiral telefonlardan bir tanesi olan iPhone XS modeli resmi olarak Türkiye’de satışa çıkarılmıştı. Ancak artan kurlar ve değişen ekonomik dengelerin de işin içine girmesi ile beraber akıllı telefonun fiyatında krizin varlığı da kullanıcıları etkisi altına almıştı.

Yaklaşık olarak 10 bin TL gibi bir fiyat etiketi ile beraber satışa sunulan iPhone XS modelinin kısa zaman içerisinde satış patlaması yapması da beklenmiyordu. Hal böyle olunca Türkiye’de faaliyet gösteren alışveriş firmalarının da bu durumu göz önünde bulundurmaları çok gecikmedi. Nitekim Amazon Türkiye yapmış olduğu indirim ile ciddi bir fiyat indirime gitmiş durumda.

iPhone XS modelinin ilgili site içerisinde 500 liralık indirim ile satılması bir anda hızlı bir tüketim içerisine girmesine de vesile oldu. Öyle ki insanların uzun zamandır beklediği ve almak için sabırsızlandığı iPhone XS modelinin mevcut fiyatı şuan 8.500 liraya kadar düşmüş durumda. İlerleyen zaman zarfı içerisinde daha fazla indirimin yapılıp yapılmayacağı bilinmiyor olsa da fırsat varken almak isteyenler adına bir müjde olacağı kesin.

Tasarımı, kullanımı, fonksiyonları ve pil ömrü ile ön plana çıkan Apple’ın yeni oyuncağı için Amazon Türkiye’nin yapmış olduğu kampanyanın ilgi çekmesi de normal. Zira telefon modasını yakından takip edenler adına bu şaşalı cihazın fiyatında yaşanan indirimlerin hangi çapta olduğu son derece kritik.

 

Webmaster kategorisi içerisinde yer alan diğer yazılarımızı incelediniz mi? Sizin için fayalı içeriklerimizin olabileceğini düşünüyoruz. ( Konu Linki )

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: amazon türkiye, iphone modelleri, iPhone XS, iphone xs fiyatı, iPhone XS modelinin mevcut fiyatı, iphone xs özellikleri
Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın