İnstagram Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

İnstagram Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

İnstagram Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

İnstagram Facebook ve Twitter gibi sosyal mecraların az kullanılmasından sonra kullanıma sunulmuş olan bir sosyal paylaşım sitesidir. İlk çıktığı günlerden bu yana harika reklamlar ve kullanıcılarına güzel deneyimler sağlatmasıyla birlikte her türlü özgürlüğü sunması ve insanların kendilerini “fotoğrafla” ifade edebilmelerini sağlamasıyla birhayli kullanıcı çekmiştir.

 

İnstagram kullanıcı kitlesini oluşturmasının ardından kişilerin veya kurumların ilk başta kendilerini takip edilme sayıları çok mühim değildi. Ancak gün geçtikçe kişiler kendilerini, kurum veya kuruluşlar ürün veya hizmetlerini tanıtabilmek için takipçi sayısına önem vermeye başladı. Tabiki bununla birlikte yapılan çalışmalar neticesinde birçok instagram hesabı fazlaca takipçi sayısına ulaştı. Hatta bunun için kurulmuş instagram takipçi kasma siteleri bile mevcut.

Bu sitelere aşağıdaki sayfadan erişebilirsiniz.

Bkz. İnstagram Takipçi Kasma Siteleri

instagram-takipci-arttirma-yontemleriBunların dışında kullanıcıların bilgilerine veri tabanlarını kaydederek yeni hesap oluşturup toplamış olduğu instagram hesap bilgileriyle birlikte istediği veya yeni oluşturduğu hesabın takipçisini arttırdıktan sonra satışa sunan kişilerde mevcut. Bunların dışında tehdit edenler bile mevcut. Bu durumları yaşamamak için böyle sitelere güvenmemeniz gerekmektedir. Dilerseniz bu gibi sitelerin ne gibi risklerinin olduğunu aşağıdaki sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Bkz. İnstagram Takipçi Kasma Sitelerinin Riskleri

 

Şimdi asıl konumuza dönelim… İnstagram takipçi nasıl arttırılır?

İnstagram Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

İnstagramda takipçi sayınızı arttırabilmek için öncelikle yapmanız gereken işlem instagram hesabınızı güncel tutmaktır. Yani sizi takip eden kişiler, sizleri boşuna takip ettiğini düşünmemelidir. Bu demek değilki saçma sapan paylaşımlar atarak güncelliğinizi koruyun…

İnstagramda takipçi sayısı fazla olan hesaplara baktığımızda genellikle eğlenceli içerikler paylaşan, komedi videoları paylaşan veya tanınmış kişilerin olduğunu görebilirsiniz. Bunların dışında moda gibi değişik kategorilerde takip edilmektedir ancak komedi ve eğlenceli içerik paylaşanlar kadar değildir. Çok absürt olmadığı müddetçe arada takipçilerinizi eğlendirmelisiniz. Bunun yanında takipçi satın alma gibi durumlardan uzak durmalısınız. Böyle birşey söz konusu olduğunda İnstagram’da Takipçi Sayısı Neden Düşüyor diye google’da aratırsınız. Eğer böyle birşeyi daha önceden yaptıysanız ve nedenini bulmak istiyorsanız aşağıdaki sayfamızdan takipçi düşüşü ile ilgili bilgileri okuyabilirsiniz.

Bkz. İnstagram'da Takipçi Sayısı Neden Düşüyor?

Hepsinin dışında 2017 itibariyle yeni yeni instagramda para kazanılmaya başlandı. Nasıl mı?

 

Açıklaması çok basit: reklamlarla veya diğer…

İnstagramda takipçi sayısı fazla olan kişilere takipçi sayısı az olan kişiler veya tanıtım yapmak isteyen kişiler irtibata geçecek ve anlaşma yapacaklardır. Bu nedenle instagram’ın günümüzde popülaritesi yükselmiştir. Sizde instagramdan para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bkz. İnstagramda Nasıl Para Kazanılır?

 

Genel itibariyle tüyoları aldınız. Bunları uygulayarak sayfalarınızı çok daha hızlı bir şekilde takipçilerini büyütebilirsiniz.

İnternet kategorisi içerisinde yer alan diğer makalelerimizi incelediniz mi? Sizin için faydalı içeriklerimizin olabileceğini düşünüyoruz. ( Konu Linki )

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: İnstagram, İnstagram Takipçi Kasma, İnstagramda Takipçi Sayısı Arttırma Yöntemleri
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın