Güven İçinde Huzurlu İslami Dini Sohbetler

Ülkemizde yaşayan insanların büyük bir bölümü din olarak Müslüman. Ancak bizler bazen dinimiz ile alakalı olarak bazı sorunlar yaşıyoruz. Yaptığımız hareketler ve davranışlarımız dinimize ne kadar uygun bilmiyoruz. Bu tür bilgileri öğrenmemiz gerekiyor. Kutsal kitabımızda birçok bilgi bizlere net olarak verilmiş. Ancak tam olarak ayrıntılı bilgi almak isteyen insanlar bu konuda bilgi uzman ya da profesörlere soru sormak istiyor.

Ancak bu kişiler ulaşmak gerçekten zor. Din adamlarına ulaşabiliyoruz ancak çok bilgili ve bu konuda uzman kişilere ulaşmak zor bir durum. O yüzden günümüzün din ile alakalı en çok kullanılan dini chat sitelerine bu soruları soruyoruz. Bu siteler uzun yıllardan bu yana birçok insana yardımcı olmakla beraber din ile alakalı olarak aydınlatmıştır.

Sizin de kafanızda dinimiz ile alakalı olarak sorular bulunuyor ve bunlara çözüm bulmak istiyorsanız kanal7 sohbet sitelerini kullanabilirsiniz. Bu siteleri ziyaret ettiğiniz zaman zaten ne kadar doğru bilgilerin yer aldığını görecek ve sizler de kafanızda bulunan soruları buralardaki insanlar ile paylaşacaksınız.

Bu sitelerde bulunan kişilere sorduğunuz sorular tek kişi tarafından değil binlerce kişi tarafından okunduğu için en doğru bilgiyi müslümanlar islami dini sohbet forumunda bulmanız daha kolay olacak.  islami chat  siteleri de günden güne artmaya devam ediyor ancak bunların bazılarında insanlara doğru cevaplar verilmiyor. Burada bizim sitemizi kullanarak her türlü sorunlarınızı paylaşabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

 

Yufersu.com’un Yorumu

Yufersu ekibi olarak Muslumanlar.net sayfasında dinimizle ilgili güzel bilgiler yer aldığını söylememiz gerekir. Her geçen gün diğer din mensupları (Yahudi, Hristiyan, Deist, Hümanist vb.) müslümanları karalama çabası içerisine girsede başarılı olamayacaklarını bilmeleri gerekiyor. Bizlerde dinimizi en uygun şekilde yaşabilmemiz adına Allah’ın emir ve yasaklarını çok iyi bilmemiz gerekiyor. İşte bu platforum’u dinimizi en iyi biçimde öğrenmek adına kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Web Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

 

 

“Mü’min kişinin durumu ne kadar şaşırtıcıdır! Zira her işi onun için bir hayırdır. Bu durum, sadece mü’mine hastır, başkasına değil: Ona memnun olacağı birşey gelse şükreder, bu ise hayırdır; bir zarar gelse sabreder, bu da hayırdır”.

Hadis-i Şerif

Müslim, Zühd 64, (2999)

 

 

 

Etiketler:din,dini konular,dini siteler,dini yazılar,sohbet Okunma 10 May 2018

Yazar Hakkında

AnonimYufersu {Yufersu}[email protected]

Yorumlar

Yorumlar(5)
  • Twitter
   Twitter 10 Mayıs 2018

   Hocam twiterdan gördümde buraya nasıl kayıt olacaz

   • Profesor
    Profesor 10 Mayıs 2018

    Kayıt ile ilgili bilgimiz yok malesef, konuyla ilgili olarak yönlendirilen sayfanın iletişim birimini kullanabilirsiniz.

   • Yufersu
    Yufersu 10 Mayıs 2018

    Editörümüz gerekli yanıtı vermiştir. Konuyla ilgili çözüm bulamazsanız [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Gerekli destek sağlanacaktır.


Sen de Yorumla!( Dikkat! Yorum bildirimlerinden anında haberdar olmak için lütfen doğru mail adresi giriniz.)