Corby & Preo RQ77 14 Drone Uygulaması İndir

Corby & Preo RQ77 14 Drone Uygulaması İndir

Corby & Preo RQ77 14 Drone Uygulaması İndir

Çoğu mağazada uygun fiyata satılan Corby & Preo RQ77-14 drone özellikleriyle herkesin ilgi odağı olmuş durumda. Satışların artmasıyla birlikte bilinmeyen birçok yönü drone sahiplerine sorun oluşturmaktadır.

Corby & Preo RQ77-14 drone alındıktan sonra ilk keyfinin sürülmesinin ardından telefon ile kontrol ve anlık görüntü alabilmek için uygulamanın bulunması gerekmekte. İşte bu durumda malesef uygulamayı herkes bulamayabiliyor.

Uygulamayı edinemeyen drone sahipleri de drone kamerasından nasıl görüntü alınır sorusunu kendilerine yöneltmekteler. İşte bu makalemizde bu sorunun cevabını veriyoruz.

Drone incelememiz ile ilgili hem makalemiz hemde videomuzu izlemediyseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ayrıca kamera görüntülerinide diğer bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Bkz. Corby & Preo RQ77 14 Drone İncelemesi

Bkz. Corby & Preo RQ77 14 Drone Kamera Görüntüsü

Öncelikle drone kamerasını telefonunuza nasıl bağlayabilirsiniz buna bi bakalım.

 

Corby Preo Drone Kamera Uygulaması Nasıl Çalışır

Drone kamerasını kullanabilmek için öncelikle yapmanız gereken işlem makalemizin en altından nasıl indireceğinizi öğrenmenizdir. Bunun ardından android cihazınıza kurulum sağladıktan sonra corby veya preo drone’u çalıştırın. Daha sonra telefonunuzun wifi ayarlarına giriş yapın ve drone wifi ağına bağlanın. Ağa bağlandıktan sonra “internet kullanılamıyor” gibi bir hata alabilirsiniz endişelenmeyin.

Daha sonra uygulamayı çalıştırdığınızda aşağıda görmüş olduğunuz gibi bir ekran gelecektir.

 

corby-preo-drone-kamera-uygulamasi

Burada sağ alt köşede bulunan kırmızı tuşa basın. Ardından kamera görüntüsü telefonunuza yansıyacaktır.

 

_________________________

Program bağlantısı için yorum yapabilir veya mail atabilirsiniz.

_________________________

 

Mobil Programlar kategorisi içerisinde yer alan diğer programlarımızı incelediniz mi? Sizin için yararlı programlarımızın olabileceğini düşünüyoruz. ( Konu Linki )

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: Corby & Preo RQ77 14 Drone Kamera Uygulaması İndir, Corby & Preo RQ77-14 drone, Corby Preo Drone Kamera Uygulaması Nasıl Çalışır, Corby RQ77-14, drone kamerasından nasıl görüntü alınır, Kameralı drone, Preo RQ77-14 drone
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Corby & Preo RQ77 14 Drone Uygulaması İndir (1 Yorum)