Black Friday Fırsat Ürünleri

Black Friday Fırsat Ürünleri

Black Friday Fırsat Ürünleri

Black Friday ya da Kara Cuma olarak bilinen uzun yıllardır alışveriş çılgınlığı olarak bilinen bu günü bekleyen çok sayıda insan var. Büyük indirimlerin yapıldığı ve alışveriş sitelerinin ya da AVM’lerin yüksek satış rakamlarına ulaştığı bu günlerde birçok eşya için özel indirimler hazırlanmaktadır. Tabi bazı araştırmalar bu günlerde yüksek indirime giren birçok ürünün yıl içerisinde daha uygun fiyatlara satıldığı konusunda açıklamalar var. O gün gelmeden önce gelen zamların ardından tekrar indirim yapılarak gene aynı fiyatlara satıldığı konuşuluyor. Bu konunun analiz ile verilere dayalı bir şekilde yapılması aslında bu günün bir pazarlama çalışmasından başka bir şey olmadığını da anlamamız yardım ediyor.

Black Friday hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.

Bkz. Black Friday Nedir?

Kara Cuma Ürünleri

Bu günde şu üründe ya da bu üründe özel bir indirim yapılacak diye kesin bir bilgi paylaşmak çok mümkün değildir. Günümüzde çok sayıda alışveriş sitesinin olması nedeniyle her tür ürünün bu indirim çılgınlığının içerisine dahil olabileceğini gösteriyor. Beyaz eşyalar, telefonlar, bilgisayarlar, ses ve görüntü sistemleri, kozmetik ürünleri ve mobilyaları dahil edebilirsiniz. O nedenle geniş bir yelpaze içerisinde ürünlerin olacağını belirtelim. Yani kısaca beklediğiniz her eşya için özel bir indirimle karşılaşabilirsiniz. Ancak genelde bu indirim gününde en çok indirimi beklenen konu teknoloji ürünleri oluyor. Çünkü bu ürünlere sahip olmak günümüzde kişisel olarak insanları daha mutlu ediyor. O nedenle bu konuda genelde daha fazla ilgi topluyorlar.

 

Black Friday’e en hazırlıklı giren sanırsak Trendyol oldu. Reklamlar ve web sayfasına bakılırsa yüzlerce indirimde ürünler sunmakta. Hepsini tek tek burada açıklamak yerine birde siz görün…

Görsele tıklayarak Trendyol Fırsat Ürünleri‘ni kontrol edebilirsiniz.

black-friday-trendyol

 

Trendyol haricinde Gittigidiyorda fırsat kategorisi oluşturmuş durumda. %80’e varan indirimlerin söz konusu olduğu bilinmekte.

black-friday-gitti-gidiyor

 

Bunların dışında n11 gibi birçok firmada Black Friday kapsamında indirim yapmış gözüküyor. Sizde bu fırsattan yararlanarak alışveriş yapmayı düşünüyorsanız 23 Kasım’ı kaçırmayın.

Genel kategorisi içerisinde yer alan diğer makalelerimizi incelediniz mi? Sizin için faydalı içeriklerimizin olabileceğini düşünüyoruz. ( Konu Linki )

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: Black Friday, Black Friday 2018 İndirim Yapan Firmalar, Black Friday Ürünleri
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın