Dinamik Sitemap Oluşturmak – Sitemap Nasıl Oluşturulur?, Dinamik sitemap oluşturma, Dinamik sitemap nasıl oluşturulur?, Dinamik sitemap yapan siteler

Webmasterların en çok sıkıntı çektiği konulardan biriside sitemap dosyasının güncel olmayışıdır. Googlede üst sıraya çıkabilmek için birçok farklı sitelerden sitemap dosyalarını sürekli güncellemeye ihtiyaç duymaktalar. Sitemap dosyasını sürekli güncellemekten kurtulmak için dinamik sitemap oluşturmanız gerekmektedir. Söylemesi basittir fakat yapması bilmeyen için epey bir zordur.

Dinamik sitemap oluşturmanın mantığı şu şekildedir;

Msql veri tabanından yazıların toplandığı yer bulunur ve kod ile sürekli yenilenerek alt alta sıralanması sağlanır. Bazı sayfa ve konulara öncelik verilebilir.

sitemap

Yufersu.com ekibi olarak takipçilerimizi düşünüyoruz ve bize güvenen yufersu ailesinin sitemap dosyalarını hazırlayabileceğimizi bildirmek istiyoruz.

Dinamik sitemap dosyalarını oluşturamayan arkadaşlar internet ortamında gerekli gereksiz, kendi sitelerine göre ayarlanmış birçok dinamik sitemap kodları buluyorlar. Unutmayın arkadaşlar!!! Dinamik sitemap dosyası her site için ayrı yazılır, her veritabanı için ayrı yazılır. 

Buyüzden internette bulduğunuz hazır kodlar düzenlemeyi bilmediğiniz sürece boşadır.

 

WordPress gibi siteleri olan ve dinamik sitemap dosyası oluşturmak isteyen sayın takipçilerimiz sayfa altına mutlaka yorum yapınız. Sizler için çalışıp sitemap dosyanızı hazırlayacağımızı bilmenizi isteriz.

 

Bilgi!

Hazırlanan sitemap dosyanız, yorum bölümünde belirttiğiniz mail adresinize gönderilecektir.

 

 

Örnek için hızlıca oluşturulmuş sadece sayfa ve makaleleri gösteren ekibimiz tarafından kodlanmış dinamik sitemap örneği…

Örnek Sitemap’a Gitmek İçin Tıklayınız.

 

 

 

WordPress bir sitenin temasını nasıl öğreniriz? (Konu Linki)

Yazar Hakkında

Yorumlar